O firmie

AL-TECH Sp. z o.o.

Firma AL-TECH Sp. z o.o. powstała w 2003 roku w Mnikowie koło Krakowa. Założyciele firmy to ludzie związani z branżą stolarki otworowej od początku lat 90–tych, i pracujący w niej do dnia dzisiejszego.

Firma AL-TECH specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych technologów i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach.

Stale poszerzany asortyment wyrobów połączony z dobrą organizacją i wszechstronnym przygotowaniem pozwala podejmować najtrudniejsze wyzwania konstrukcyjne.

AL-TECH
współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Schueco) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.
Praktyka zdobyta przez te lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne.

Wyroby AL-TECH można odnaleźć na terenie całej Polski, jak również Słowacji, Czech, Niemiec, Belgii, Francji i Holandii.

/files/photo/img_6721.jpg

/files/photo/img_6711.jpg