Okna i drzwi z aluminium - dlaczego warto wybrać

Wytrzymałość mechaniczna, trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne, niezawodność i wysoka estetyka – to kluczowe zalety okien z aluminium. AL-TECH oferuje produkty oparte na wypróbowanych i uznanych systemach firm Aliplast i Aluprof. Wykorzystywane przez nas profile pozwalają osiągnąć wyjątkowe właściwości statyczne oraz odpowiednie parametry termoizolacyjne i akustyczne.

Okna ALU

umożliwiają zastosowanie szyb termoizolacyjnych, antywłamaniowych, dźwiękoszczelnych oraz szyb ornamentowych. Mogą zostać wykonane w dowolnym kształcie – od kwadratów i prostokątów – po łuki, koła, trójkąty, trapezy, wielokąty foremne i nieforemne. Żądaną przez naszych klientów kolorystykę nadajemy za pomocą oklein drewnopodobnych renolit, oraz lakierowania typu Dekor, anodowania lub lakierowania w pełnej palecie RAL. Powierzchnia okna może być metalizowana, matowa, błyszcząca lub mieć fakturę i odcień wybranego drewna.

AL-TECH oferuje:

  • okna aluminiowe z izolacją (wkładką) termiczną

zapewniające znaczne oszczędności ciepła i wysoką dźwiękoszczelność. Produkowane na bazie systemów do wykonywania zaawansowanych elementów architektury, gwarantujących precyzję, stabilność i wytrzymałość mechaniczną, pozwalającą na wykonanie okien ALU o dużych wymiarach i ciężarze.

  • okna aluminiowe bez izolacji termicznej

sprawdzające się doskonale zarówno w zabudowie zewnętrznej, jak i wewnętrznej, nowoczesne rozwiązania przeznaczone do pomieszczeń niewymagających izolacji termicznej. Wysoka klasa profili zapewnia odpowiednie właściwości statyczne i nienaganną estetykę.

Okna aluminiowe zapoznaj się z ofertą >>>

/files/photo/star drzwi.jpg

Aliplast Star

/files/photo/star r, ru, u.jpg

Aliplast Star

/files/photo/superial drzwi.jpg

Aliplast Superial

/files/photo/superial r, ru, u1207.jpg

Aliplast Superial

/files/photo/imperial drzwi.jpg

Aliplast Imperial

/files/photo/imperial r, ru, u..jpg

Aliplast Imperial