Partnerzy

Poniżej przedstawiamy partnerów biznesowych firmy AL-TECH

 

 

 

Aliplast sp. z o.o.

Ceniony producent i dostawca systemów aluminiowych dla budownictwa. Wdrożony w Aliplast sp. z o.o. System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008, a polityka jakości – systematycznie nadzorowana przez audyty wewnętrzne i przeglądy zarządzania. Spółka została założona przez belgijski koncern Aliplast, mający 30-letnie doświadczenie w branży.

 

Aluprof S.A.

Jedna z wiodących firm w branży systemów aluminiowych dla budownictwa, o ugruntowanej pozycji na rynkach większości krajów europejskich i Stanów Zjednoczonych. Działający w Aluprof S.A. System Zarządzania Jakością spełnia wymogi norm serii EN ISO 9001/EN IS 14001. Produkty w pełni odpowiadają europejskim kryteriom w zakresie jakości stopów, tolerancji wykonania i wytrzymałości. Firma jest częścią Grupy Kapitałowej Kęty S.A.

 

Press Glass S.A.

Wiodący europejski producent płaskiego szkła przetworzonego dla budownictwa, największy polski wytwórca szkła zespolonego. Jakość gwarantowana Zintegrowanym Systemem Zarządzania, zgodnym z normami ISO 9001 i ISO 14001. Firma z blisko 25-letnim doświadczeniem. Cała oferta Press Glass spełnia wymagania dyrektyw „nowego podejścia” UE – jest oznakowana znakami CE.

   

Aereco

Lider branży. Firma obecna na rynkach większości krajów Europy oraz Stanów Zjednoczonych, Japonii i Chin. Wynalazca i pionier wentylacji higrosterowanej. System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2008. Urządzenia i systemy firmowane przez Aereco zapewniają optymalną wentylację zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.